Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü

"Eğitim Sonrası İş Hayatı Söyleşileri" (Mühendislik Fakültesi-Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi)

Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü olarak, mezuniyet aşamasındaki öğrencilerimiz ile buluşmak, mezuniyet sonrası iş hayatı ile ilgili sohbet etmek üzere Mühendislik Fakültesine gidiyoruz.

Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğümüz, 25 yıllık geçmişi olan kurumumuzun, bugüne kadar ülkemize kazandırdığı-yetişmesine katkı sağladığı binlerce mezunu ile kurumsal düzeyde iletişim kurmak ve ayrıca sayıları elli bine ulaşan mevcut öğrencilerimizin eğitim hayatlarına-gelişimlerine katkı sağlamak üzere Rektörlüğümüze bağlı bir birim olarak kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kendi geleceğini inşa etme aşamasında olan öğrencilerimizin, aynı zamanda ülkemiz ve dünyamızın da geleceğini şekillendirecek paydaşlardan biri olduğuna inanmakta, bu kapsamda gençlerimizin kariyerlerine destek olacak farkındalık temalı etkinlikler düzenlemekteyiz.

Bu etkinliklerden birini, bu sene mezun olacak Mühendislik Fakültesi ve Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi öğrencilerimizle, 7.05.2018 Pazartesi günü saat 09:30'da Mühendislik Fakültesi Turgut Özal Amfisinde gerçekleştireceğiz.

Tüm Mühendislik Fakültesi ve Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi 4. sınıf öğrencilerimiz ve hocalarımız davetlidir.

Tarih:  7.05.2018​

Saat:   09:30

Yer:     Turgut Özal Amfisi