Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü

"Eğitim Sonrası İş Hayatı" Söyleşileri (Siyasal Bilgiler Fakültesi)

Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü olarak, mezuniyet aşamasındaki öğrencilerimiz ile buluşmak, mezuniyet sonrası iş hayatı ile ilgili sohbet etmek üzere Siyasal Bilgiler Fakültesine gidiyoruz.

Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğümüz, 25 yıllık geçmişi olan kurumumuzun, bugüne kadar ülkemize kazandırdığı-yetişmesine katkı sağladığı binlerce mezunu ile kurumsal düzeyde iletişim kurmak ve ayrıca sayıları elli bine ulaşan mevcut öğrencilerimizin eğitim hayatlarına-gelişimlerine katkı sağlamak üzere Rektörlüğümüze bağlı bir birim olarak kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kendi geleceğini inşa etme aşamasında olan öğrencilerimizin, aynı zamanda ülkemiz ve dünyamızın da geleceğini şekillendirecek paydaşlardan biri olduğuna inanmakta, bu kapsamda gençlerimizin kariyerlerine destek olacak farkındalık temalı etkinlikler düzenlemekteyiz.

Bu etkinliklerden birini, bu sene mezun olacak​ ​Siyasal Bilgiler Fakültesi ​öğrencilerimizle, 7.05.2018 Pazartesi günü saat 16:00'da Cemil Meriç Konferans Salonunda (4. Kat)​ gerçekleştireceğiz.

Tüm Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ​4. sınıf öğrencilerimiz ve hocalarımız davetlidir.

Tarih:  7.05.2018​

Saat:   16:00

Yer:     Cemil Meriç Konferans Salonu