"Eğitim Sonrası İş Hayatı" Söyleşileri (Lapseki MYO)

Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü olarak, mezuniyet aşamasındaki öğrencilerimiz ile buluşmak, mezuniyet sonrası iş hayatı ile ilgili sohbet etmek üzere Lapseki Meslek Yüksekokuluna gidiyoruz.

Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğümüz, 25 yıllık geçmişi olan kurumumuzun, bugüne kadar ülkemize kazandırdığı-yetişmesine katkı sağladığı binlerce mezunu ile kurumsal düzeyde iletişim kurmak ve ayrıca sayıları elli bine ulaşan mevcut öğrencilerimizin eğitim hayatlarına-gelişimlerine katkı sağlamak üzere Rektörlüğümüze bağlı bir birim olarak kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kendi geleceğini inşa etme aşamasında olan öğrencilerimizin, aynı zamanda ülkemiz ve dünyamızın da geleceğini şekillendirecek paydaşlardan biri olduğuna inanmakta, bu kapsamda gençlerimizin kariyerlerine destek olacak farkındalık temalı etkinlikler düzenlemekteyiz.

Bu etkinliklerden birini, bu sene mezun olacak​ Lepseki Meslek Yüksekokulu​ ​öğrencilerimizle, 15.05.2018 Salı günü saat 13:00'da Lapseki Meslek Yükek Okulu Amfisi​​nde gerçekleştireceğiz.

Tüm son sınıf öğrencilerimiz ve hocalarımız davetlidir.

Tarih:  15.05.2018​

Saat:   13:00

Yer:     Lapseki Meslek Yükekokulu Amfisi

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)