Akademik Birim Temsilcilerimiz

*Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokulu akademik birim temsilcileri dışında, bölüme özel atanmış temsilcilerimizin bilgileri de 2.listede yer almaktadır.

Enstitümüz Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Doç.Dr. Mehmet Ali YÜCEL
Fakültelerimiz Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Doç.Dr. Burcu KILINÇ SAVRUL
Arş.Gör. Tuğçe  YILDIZ
Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Barış ALBAYRAK
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Tuğba GÜNGÖR ERTUĞRAL
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Arş.Gör.Dr. Seçil KOLSAL ACAR 
Diş Hekimliği Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Berkant SEZER
Eğitim Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Şefika Melike ÇAĞATAY
Fen Edebiyat Fakültesi Arş.Gör.Dr. Çağlar PÜSKÜLLÜ
Arş.Gör.Dr. Yasemin ÜNAL
Güzel Sanatlar Fakültesi Arş.Gör. Mert YAVAŞCA
İlahiyat Fakültesi Arş.Gör. Abdullah ÖZKAN
İletişim Fakültesi Arş.Gör. Gülseren DİNVAR
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Arş.Gör. Merve TEMİZ
Mühendislik Fakültesi Arş.Gör. Çiğdem ÖZ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Arş.Gör. Göksel Öztürk
Siyasal Bilgiler Fakültesi Arş.Gör. Aslı TOPSOY
Arş.Gör. Hüseyin ORAK
Spor Bilimleri Fakültesi Öğr.Gör. Oya DEMİRCAN
Tıp Fakültesi Doç.Dr. Ercan AKŞİT
Turizm Fakültesi Arş.Gör.Dr. Buket BULUK EŞİTTİ
Ziraat Fakültesi Öğr.Gör. Seyit Ahmet BECAN
Yüksekokullarımız Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr.Üyesi Can KÖSE
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr.Üyesi Senem ERGAN
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğr.Gör. Sibel ÜMİT
Meslek Yüksekokullarımız Ayvacık MYO Öğr.Gör. Şeyda GÖKNUR
Bayramiç MYO Öğr.Gör. Emre PARLAK
Biga MYO Öğr.Gör. Ahmet KURT
Çan MYO Öğr.Gör. Fatma AKÇAY
Çanakkale Sosyal Bilimler MYO Öğr.Gör. Onur BAYRAM
Çanakkale Teknik Bilimler MYO Öğr.Gör. Gülhan APAK
Deniz Teknolojileri MYO Dr.Öğr.Üyesi Yavuz Hakan ÖZDEMİR
Ezine MYO Öğr.Gör. Ümit TEKİN
Gelibolu Piri Reis MYO Öğr.Gör. Salih TORLAK
Gökçeada MYO Öğr.Gör. Yağmur AKARSU
Lapseki MYO Dr.Öğr.Üyesi Mehmet GÜMÜŞ
Sağlık Hizmetleri MYO Öğr.Gör. Şamil ÖZTÜRK
Yenice MYO Öğr.Gör. Nihal ÇELİK
Öğr.Gör. Şadiye AYDIN
Müdürlük Devlet Konservatuvarı Müdürlüğü Dr.Öğr.Üyesi Bahadır ÇOKAMAY

 

 

 

BÖLÜM ÖZEL TEMSİLCİ HOCALARIMIZ
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Arş.Gör. Elçin Bayraktar Köse
İktisat Arş.Gör. Gülistan Can
Maliye Arş.Gör. Semra Taş
Ekonometri Arş.Gör. Nazife Zeynep Çakır
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Öğr.Gör. Şaziye Ceren Uzunay
Kamu Yönetimi Arş.Gör. Hilal Saygılı
Uluslararası İlişkiler Arş.Gör. Murat Çağrı Tuna
Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Finans ve Bankacılık Arş Gör. Oğuz Çiçek
Uluslararası Ticaret ve Loj Ar. Gör. Mehmet Karadağ
Fen Edebiyat Fakültesi Temsilcileri Batı Dilleri ve Edebiyatları Arş.Gör. Ergün BAYLAN
Coğrafya Doç.Dr. Zahide ACAR
Arş.Gör. Fikriye GÜL UYGUN
Kimya Dr.Öğr.Üyesi Selin SAĞBAŞ SUNER
Arş.Gör. Gamze EMİR
Sanat Tarihi Dr.Öğr.Gör. Yusuf ACIOĞLU
Sosyoloji Arş.Gör. Yaprak AYDIN
Uzay Bilimleri ve Teknoloji Arş.Gör. Murat İnanç GÖZÜTOK
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Dr.Öğr.Üyesi Ayşenur ALBAYRAK
Peyzaj Mimarlığı Arş.Gör. Merve TEMİZ
Mühendislik Fakültesi Fakülte Kariyer Merkezi Temsilcisi Arş.Gör. Çiğdem ÖZ
Jeofizik Mühendisliği Prof.Dr. Ali Osman ÖNCEL
Gıda Mühendisliği Arş.Gör. Burcu KAYA
İnşaat Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi F.Ayça SARAÇOĞLU
Biyomühendislik Doç.Dr. Zikriye ÖZBEK
Çevre Mühendisliği Arş.Gör. Çiğdem ÖZ
Jeoloji Mühendisliği Doç.Dr. Öznur KARACA
Bilgisayar Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Ali Murat TİRYAKİ
Maden Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi S.Erkan YERSEL
Harita Mühendisliği Doç.Dr. Mehmet Ali YÜCEL
Kimya Mühendisliği Arş.Gör. Sinem ALTINIŞIK
Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Arş.Gör. Aslı TOPSOY
İşletme Arş.Gör. Hüseyin ORAK
İktisat Arş.Gör. Muhlis Selman SAĞLAM
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Arş.Gör. Mustafa GÜNGÖR
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Öğrenci İşlerinden Sorumlu Dekan Yardımcısı (Başkan)
Enerji Yönetimi Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Arzu KURT
Sağlık Yönetimi Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Didem HEKİMOĞLU TUNÇ
Gıda Teknolojisi Bölümü Dr.Öğr.Üyesi Ayça AYDOĞDU EMİR
Gıda Teknolojisi Bölümü (Kariyer Merkezi Temsilcisi) Dr.Öğr.Üyesi Tuğba GÜNGÖR ERTUĞRAL
Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Temsilci Doç. Dr. Serdar SÜNNETÇİOĞLU
Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Temsilci Doç. Dr. Serkan TÜRKMEN
Turizm İşletmeciliği Bölümü Temsilci Arş. Gör. Dr. Buket BULUK EŞİTTİ

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)